Interiérové dveře a zárubně

Vítáme Vás na stránkách dodavatele Dveří Pokorný.

Dodáváme dveře od osvědčených tuzemských i zahraničních výrobců s dlouholetou tradicí na trhu, což zaručuje záruku vysoké kvality námi dodávaných výrobků. Na trhu s bytovým nábytkem působíme od roku 1999, kdy jsme realizovali spousty projektů pro významné společnosti v oblasti vybavování veletrhů, velvyslanectví, nemocnic, bytových domů, domovu důchodců, rodinných domů a bytů. Posledních 7 let se specializujeme na prodej a montáž interiérových dveří. Pokud řešíte potřebu nových interiérových dveří do Vašeho bydlení obraťte se s důvěrou na nás.

Stačí, abyste zavolali nebo napsali e-mail a my se s vámi domluvíme na termínu návštěvy u Vás nebo na vypracování předběžné cenové nabídky dle Vašeho požadavku. Veškeré vzorky a katalogy přivezeme s sebou, kde s Vámi vybere nejlepší řešení pro Vaše bydlení.

Veškeré konzultace u Vás doma, zaměření a cenové nabídky jsou poskytovány ZDARMA.
I když se rozmyslíte jinak, vše je bez poplatku.

Dodáváme kompletní sortiment interiérových dveří, jako jsou dveře otočné, posuvné do pouzdra, posuvné systémy na zeď, protipožární, bezpečnostní včetně kování od předních dodavatelů. Samozřejmostí je poskytována i odborná montáž námi nabízených produktů.